A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Szentendrei motívum III., 1935
116

Korniss Dezső (1908-1984)

Szentendrei motívum III., 1935

Olaj, vászon, 80x98,5 cm
Jelezve a vakrámán: KORNISS D. 1935.