A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Korniss Dezső (1908-1984) Szentendrei motívum IV., 1935
113

Korniss Dezső (1908-1984)

Szentendrei motívum IV., 1935

Olaj, vászon, 90x45 cm
Jelezve balra lent: Korniss D. Jelezve a hátoldalon: Szentendrei motívum IV. 1935. o.V. 95x45 cm KORNISS DEZSŐ KORNISS D.1935. Jelezve a vakrámán: Korniss D. 1935