55. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei részlet, 1930-as évek második fele
181

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei részlet, 1930-as évek második fele

Olaj, vászon, 75x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft