52. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Szentendrei részlet, 1935
118

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei részlet, 1935

Olaj, vászon, 65,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 935
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Kiállítva: – Dévényi Iván gyűjteménye. Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül
Kiállítva és reprodukálva: – Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983. katalógus: 124. –