A Dévényi-gyűjtemény
Ilosvai Varga István (1895-1978) Szentendrei részlet, 1935
43

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei részlet, 1935

Olaj, vászon, 65x60 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 935