17. aukció
Bánáti Sverák József (1897-1951) Szentendrei részlet
136

Bánáti Sverák József (1897-1951)

Szentendrei részlet

Olaj, vászon, 60x76 cm
Jelezve balra lent: B. Sverák
Kikiáltási ár: 420 000 Ft