23. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Szentendrei részlet
147

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Szentendrei részlet

Olaj, vászon, 65,5x91 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Reprodukálva: Francois Gachot: Diener-Dénes Rudolf, Budapest, Corvina Kiadó, 1976. 42. kép