42. Aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Szentendrei részlet
85

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei részlet

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Aukcionálva:
•Abigail Galéria 28. árverés, 27. tétel