41. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Szentendrei táj
143

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei táj

Olaj, vászon, 42,5x56 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel B.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 200 000 Ft

Aukcionálva:
• Kieselbach Galéria 23. árverés, 27. tétel