8. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei táj
61

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei táj

Olaj, karton, 58x73 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

23

Notre Dame, 1925

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft