13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
O. Papp Gábor Szentendre, kortárs aukció
35

O. Papp Gábor (1949-2016)

Szentendrei triptichon I.-II.-III., 1976

Olaj, fa, 110 x 40 cm
Jelezve hátoldalon (mindhárom művön): O. Papp Gábor "Szentendrei triptikon"
Jelezve középen lent (a 3. művön): PG 76
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft