19. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Szentendrei udvar, 1956
94

Medveczky Jenő (1902-1969)

Szentendrei udvar, 1956

Olaj, vászon, 75x60,5 cm
Jelezve balra lent: Medveczky 56
Kikiáltási ár: 450 000 Ft