37. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Szentendrei udvar (Sárga hangulat), 1961
25

Barcsay Jenő (1900-1988)

Szentendrei udvar (Sárga hangulat), 1961

Olaj, vászon, 50x17 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay 1961
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft