12. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Szentendrei utca, 1934
208

Szobotka Imre (1890-1961)

Szentendrei utca, 1934

Olaj, vászon, 90x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft