4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Fehér László (1953-) Szentendrei utca, 1996
91

Fehér László (1953-)

Szentendrei utca, 1996

Olaj, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 1996, VII. 24, Jelezve hátoldalon: Fehér László Szentendrei utca 1996
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft