29. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Szentendrei utca
60

Szobotka Imre (1890-1961)

Szentendrei utca

Olaj, vászon, 73x54 cm
Jelezve balra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 550 000 Ft