45. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Szentendrei utca
74

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendrei utca

Akvarell, pasztell, karton, 40x29 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 320 000 - 500 000 Ft