27. aukció
Kmetty János (1889-1975) Szentendrei utcán
142

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei utcán

Olaj, fa, 20x34 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty Hátoldalon autográf felirat: Kmetty János Szentendrei utcán olajvázlat 20x34 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft