60. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Szentendrei utcarészlet
194

Mattioni Eszter (1902-1993)

Szentendrei utcarészlet

Olaj, vászon, 70,5x97 cm
Jelezve jobbra lent: Mattioni E .
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft