6. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Szentendrén, 1926
89

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Szentendrén, 1926

Olaj, vászon, 70x60 cm
Jelezve jobbra lent: Goebel 926
Kikiáltási ár: 480 000 Ft