67. Aukció
Koszta József (1861-1949) Szentesi tanya napsütésben, 1920 után
68

Koszta József (1861-1949)

Szentesi tanya napsütésben, 1920 után

Olaj, vászon, 61,5 x 50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft