55. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Szép idő (Derűs idő a Balatonon), 1917
82

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Szép idő (Derűs idő a Balatonon), 1917

Olaj, vászon, 80x96 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 13. aukció, 126. tétel (Balatoni kilátás címmel) Proveniencia:‣ Balassa Ferenc és Béla; Horthy Miklós lakosztálya, Budavári Palota; dr. Szakasits György; dr. Kiss Imréné Kiállítva:‣ Új Művészcsoport I. kiáll