10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Braun András (1967-2015) Szépia, 2007
103

Braun András (1967-2015)

Szépia, 2007

Akril, olaj, papír, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: 2007 Braun András "Szépia"
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

¦ Kronosz és tsa-i – Braun András kiállítása. acb Galéria, Budapest, 2007. október 26. – december 1.

24

Braun András (1967-2015)

Szökik, 2006

Kikiáltási ár: 900 000 Ft