37. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Szépítkező lány
51

Herrer Cézár (1868-1919)

Szépítkező lány

Olaj, papírlemez, 19x13 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft