2. Grafikai aukció
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Szépségszalon, 1938
5

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Szépségszalon, 1938

Litográfia, papír, 20 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Gross Bettelheim
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 550 000 Ft

PÁRDARABJA REPRODUKÁLVA:

Jolán Gross Bettelheim 1900-1972. Museum Moderner Kunst, Passau, 1996. 16. oldal

Új Tükör. 1989-08-06 / 32. szám. 3. oldal

36

Metropolisz

Kikiáltási ár: 200 000 Ft