27. aukció
Anna Margit (1913-1991) Szerelem (Kesztyűbábok), 1984-86
32

Anna Margit (1913-1991)

Szerelem (Kesztyűbábok), 1984-86

Olaj, vászon, 60,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M. 1984
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

11

Anna Margit (1913-1991)

Kisfiú lovacskával, 1940

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
176

Anna Margit (1913-1991)

Rettenetes gond, 1981

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft