59. aukció
Vértes Marcell (1895-1961) Szerelem
210

Vértes Marcell (1895-1961)

Szerelem

Olaj, vászon, 76x101 cm
Jelezve balra fent: Vértes
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft