49. aukció
Mendlik Oszkár (1871-1963) Szerelmesek, 1902
52

Mendlik Oszkár (1871-1963)

Szerelmesek, 1902

Olaj, papírlemez, 54x71,5 cm
Jelezve balra lent: Mendlik 1902.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft