Kortárs aukció
Szántó Piroska (1913-1999) Szerelmesek, 1972
27

Szántó Piroska (1913-1999)

Szerelmesek, 1972

Olaj, vászon, 50,5x100 cm
"Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 972, Jelezve hátoldalon: Szerelmesek VIII. 8. ""Barokk"" ""ölelés"" olaj-vászon 1972 Budapest Szántó Piroska I
Kikiáltási ár: 320 000 Ft