Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) Szerelmesek
114

Kádár Béla (1877-1956)

Szerelmesek

61,5x43 cm, Olaj, papír
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft