53. aukció
Nagy Sándor (1869-1950) Szerelmesek rózsafája
170

Nagy Sándor (1869-1950)

Szerelmesek rózsafája

Akvarell, papír, 37x27 cm
Jelezve jobbra lent: NS
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 61. árverés, 95. tétel