34. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Szerenád
31

Szabó Vladimir (1905-1991)

Szerenád

Olaj, farost, 41x48 cm
Jelezve balra lent: Szabó Vladimir
Kikiáltási ár: 340 000 Ft