21. aukció
Borsos József (1821-1883) Szeret-nem szeret? (Virágjóslás), 1856
56

Borsos József (1821-1883)

Szeret-nem szeret? (Virágjóslás), 1856

Olaj, vászon, 132x114 cm
Jelezve balra lent: Borsos József 856
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft