62. aukció
Balogh István 1890-1956 Szerzetesek, 1922
7

Balogh István 1890-1956

Szerzetesek, 1922

Arany, diópác, olaj, papír kartonon, 19,5x23 cm
Jelezve jobbra lent: Balogh 22
Kikiáltási ár: 100 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 220 000 Ft