8. aukció
Bartl József (1932-2013) Szétnyíló formák, 1979
96

Bartl József (1932-2013)

Szétnyíló formák, 1979

Olaj, vászon, 100x130 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl 79, hátoldalán: Bartl 79
Kikiáltási ár: 500 000 Ft