9. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Szicília az Etnával
10

Nádler Róbert (1858-1938)

Szicília az Etnával

Olaj, vászon, 51x70,5 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 220 000 Ft