A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szieszta, 1929
94

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szieszta, 1929

Olaj, vászon, 66x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter