33. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Szieszta
22

Csernus Tibor (1927-2007)

Szieszta

Olaj, papír kartonon, 18x13 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus
Kikiáltási ár: 400 000 Ft