35. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Szigetek viharfelhőkkel
48

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Szigetek viharfelhőkkel

Olaj, papírlemez, 16,5x18 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft