10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Klimó Károly (1936-) Sziklák alatt, 2005
59

Klimó Károly (1936-)

Sziklák alatt, 2005

Olaj, pasztell, tempera, papír, 55 x 54 cm
Jelezve jobbra lent: Klimó 2005
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft