12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Gadányi Jenő (1896-1960) Sziklák, kövek, 1955
91

Gadányi Jenő (1896-1960)

Sziklák, kövek, 1955

Olaj, vászon, 50,5 x 60,5 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 955
Jelezve vakrámán: Sziklás táj 1955
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Gadányi Jenőné tulajdonában