28. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Sziklán ülő akt, 1966
199

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Sziklán ülő akt, 1966

Olaj, farost, 20x29,5 cm
Jelezve balra lent: MCP, Jelezve hátoldalon: Faecit MCP, Altaussee 1966
Kikiáltási ár: 320 000 Ft