14. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Sziklaorom
46

Nádler Róbert (1858-1938)

Sziklaorom

Olaj, vászon, 50,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 240 000 Ft