8. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Sziklás Madonna
138

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Sziklás Madonna

Olaj, farost, 72x100 cm
Jelezve balra lent: MCP.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft