20. aukció
Molnár József (1821-1899) Sziklás part
39

Molnár József (1821-1899)

Sziklás part

Olaj, fa, 32x21 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft