15. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Sziklás part
88

Márffy Ödön (1878-1959)

Sziklás part

Olaj, tempera, falemez, 37x47 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Reprodukálva: Zolnay László: Márffy, 1966, 36. kép