71. Aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Sziklás táj. 1876
117

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Sziklás táj, 1876

Olaj, vászon, 41 x 33,5 cm
Jelezve jobbra lent: C. Markó 1876
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

63

Erdei úton, 1886

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft