43. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Sziklás tájkép (Hegyi jelenet, Izvora)
66

Glatz Oszkár (1872-1958)

Sziklás tájkép (Hegyi jelenet, Izvora)

Olaj, vászon, 50,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
•BÁV 60. árverés, 73. tétel