68. Aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Sziklás tengeröböl, 1856
120

Ligeti Antal (1823-1890)

Sziklás tengeröböl, 1856

Olaj, vászon, 17 x 28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ligeti A. 1856
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
– BÁV 41. Képaukció, 166. tétel (1976) (Tájkép címmel)

113

Ligeti Antal (1823-1890)

Esztergom látképe, 1883

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft