67. Aukció
Vén Emil (1902-1984) Sziklás tengeröböl
143

Vén Emil (1902-1984)

Sziklás tengeröböl

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve balra lent: Vén, Jelezve hátoldalon: V. Emil Sziklás tengeröböl
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft